עיסוי אירוטי

החשק לשלישייה

החשק לעשות שלישיה בוער בקרב גברים רבים, והיום הנשים שלנו יותר ליברליות. כל שבהחלט ישנם זוגות רבים שחוקרים את העניין. השאלה המרכזית בעת קיום שלישייה היא מי יהיה או תהיה הצלע השלישי. כלומר את מי תצרפו.

בעוד אין ספק ששלישייה היא בהחלט חוויה מינית מענגת שכדאי להתנסות בו, וסביר להניח גם שיש לכם מועמדת חביבה להצטרפות… בפועל כל העניין הזה עלול להיות לא נוח. אם צירפתם איזו ידידה הדבר יכול לגרום לאינספור תחושות של אי נוחות. למשל אם זו ידידה של הגבר, האישה יכולה להיכנס לסרטים. היא תראה את הגבר נהנה מגופה של אחת מידידותיו, ולמרות שגם היא תהיה ותשתתף, היא עשויה להתחיל לדמיין דברים. האישה צפויה לתהות האם הגבר והידידה כבר עשו זאת בעבר, ועלולה לחוות את הפחד שהם יעשו זאת שוב בעתיד.
וגם כאשר מביאים ידידה של בת הזוג, תהיות דומות עלולות לצוץ. זה עלול להשפיע לרעה על מערכת היחסים העתידית עם אותה הידידה. אולי תיהנו במהלך השלישייה, אך הבעיות יבואו בהמשך.

מסתבר שעבור הרבה זוגות הסוגיה הזו מהווה מחסום. כמובן שקיימת גם האפשרות למצוא בחורה זרה לגמרי. בחורה שאף אחד מכם לא מכיר אותה. בעזרת האינטרנט והרשתות החברתיות זה גם די קל לאתר מישהי שבעניין. אבל גם בזה יש איזו תחושה של אי נעימות. גם כאשר כולם בעניין, עדיין יש צפי שתצטרכו להחליף תמונות ערום. זה עשוי לגרום לכם לחוש באי נוחות ופחד שהתמונות הללו יתגלגלו לכל מיני מקומות.

אם אתם חושקים בשלישייה, לא צריך לוותר על החלום. ישנו פתרון יעיל העונה על כל הבעיות. אתם תמיד יכולים לעשות זאת עם נערות ליווי. כך תוכלו בקלות למצוא מישהי שאין לכם קשר איתה מעבר לאקט. היא לא ידידה של אף אחד מכם, וזה לא ישפיע על מערכת היחסים בעתיד. גם לא תצטרכו להחליף תמונות.

תוכלו לעשות זאת בדירות דיסקרטיות בירושלים. כך גם תוכלו לקבל פתרון לסוגיה נוספת, אי הנעימות הכרוכה בהזמנת נערת ליווי לבית המשפחה. ובמהלך הבילוי, אתם יכולים להיות בטוחים שהנערה תזרום.

אולי גם תאהב