עיסוי אירוטי

סקס ומוזיקה

קרה לכם פעם שהקשבתם לשיר ובמחוזות הדמיון דמיינתם איך אתם עושים אהבה על רקע השיר. עבור רבים מאיתנו המוזיקה היא חלק בלתי נפרד מיחסי המין. נכון, אנו אוהבים לשמוע את ההתנשפויות והגניחות, ואת מגע הבשר ברגעי החדירה האינטנסיביים. אך גם המוזיקה לוקחת חלק חשוב ביחסי המין. 

מוזיקה מעצימה את התחושות שלנו ומאפשרת לנו להתחבר לעצמינו. אנו מאזינים למוזיקה כאשר אנו רוצים להתרכז בעבודה או לימודים. מוזיקה כאשר אנו מבשלים. מוזיקה שמקפיצה אותנו במכון הכושר וגם מוזיקה כאשר אנו עושים אהבה. אולי זו מוזיקה רומנטית כאשר אנו מתחרמנים עם בת הזוג, ואולי זו מוזיקה קצת יוצר קצבית כאשר אנו מזיינים בכל הכוח נערת ליווי להזמנה בתל אביב או מבקרים בדירות דיסקרטיות בחיפה. 

למוזיקה השפעה גדולה יותר ממה שאתם מדמיינים. המוזיקה גורמת להפרשת דופמין במוח. לדופמין ישנה חשיבות גדולה לפעילות המוח שלנו. מחסור בדופמין, כמו גם עודף, הוא מקור לבעיות שונות הכוללות אפילו סכיזופרניה. המוזיקה מגבירה את הפרשת הדופמין, אשר מופרש גם מעצם קיום יחסי המין. וכל ההנאה שלכם הולכת ומתגברת. ואם אתם אלו אשר אוהבים את ההתנשפויות והגניחות, אתם צפויים לגלות כי השפעת הדופמין (כתוצאה מהמוזיקה) רק מגבירה אותם. 

להעמיק את החוויה

במקרים רבים המוזיקה עונה על צורך פרקטי. למשל מצד אחד אתם רוצים להזדיין עם בת הזוג ולחוות את יחסי המין בצורה העמוקה שיותר שאפשר. אך מצד שני לא ממש נעים שהילדים, או ההורים, ואולי גם השותפים לדירה או השכנים ישמעו את קולות יחסי המין. מהבחינה הזו מוזיקה מעניקה לכם חופש. בין אם אתם עוסקים בעינוג עצמי או זיון פרוע, מוזיקה חזקה תאפשר לכם ליצור מיסוך ביניכם לבין הסביבה החיצונית. גם תוכלו להיות יותר פרועים ומשוחררים, אך מצד שני הקולות העולים מן המיטה יבלעו בין צלילי המוזיקה. 

אתם יכולים לבחור בכל מוזיקה אשר עושה לכם את זה. לכל אחד יש את הטעם האישי שלו במוזיקה, בדיוק כפי שלכל אחד יש את הטעם האישי שלו בבחורות. בימינו יש יוטיוב, סאונד קלאוד, ספוטיפי וקל מאוד לבנות פלייליסט מושלם לחיי האהבה שלכם. 

אולי גם תאהב