עיסוי אירוטי

5 הדברים שיהפכו את חדר המיטות למעניין

לשמר את מערכת היחסים זה יכול להיות דבר מאתגר. סקס הוא חלק חשוב ממערכת היחסים הזוגית, אך לפעמים אנו מאבדים את החשק. אסור לנו להשלים על המצב ותמיד עלינו לחפש איך להפוך את יחסי המין למעניינים על מנת להמשיך להזין את מדורת התשוקה בעצים. הפעם הבאנו לכם 5 טיפים שיעזרו לכם להצית מחדש את האש. 

  1. דברו על סקסמשום מה אנשים במערכת יחסים זוגית מפסיקים לדבר על סקס, זה הופך לדבר מובן מאליו. דיבורים על סקס תורמים לכם בצורות שונות. הם מאפשרים לכם להכיר את הצרכים של בני הזוג, צרכים אשר עשויים להשתנות עם הזמן. הם מגרים ויוצרים ציפייה, ובסופו של דבר מגבירים את החשק לעסוק ביחסי מין. 
  2. שלבו פנטזיותגם במסגרת הדיבורים, וגם במסגרת המעשים אתם יכולים לחקור את הפנטזיות ולראות כיצד לשלב אותם ביחסי המין. אלו יכולות להיות פנטזיות המשלבות משחקי תפקידים, פנטזיות של שליטה ואפילו פנטזיות על סקס במקומות לא שגרתיים. 
  3. נסו לעשות שלישייההוספת צלע שלישי לחדר המינות יכולה להוסיף מאוד לריגוש, וגם לחזק את הקשר הזוגי. אתם יכולים להוסיף עוד גבר או עוד אישה, ולפעמים זהו מקור המחלוקת. אולי הפתרון הטוב ביותר הוא לעשות פעם אחת את זה ופעם אחת את זה. אם אתם מתקשים למצוא שותפים תמיד תוכלו להיעזר בנערות ליווי בחיפה. 
  4. נסו תנוחות חדשותבמקרים רבים הסיבה שהסקס הופך להיות משעמם היא בגלל שתמיד חוזרים על אותם הגברים, כלומר אותם התנוחות שוב ושוב. כך אתם מגבילים את עצמכם באפשרויות ההנאה. כדאי לנסות תנוחות חדשות. תוכלו להיעזר באינטרנט וסרטי הפורנו על מנת לקבל רעיונות. תוכלו אפילו להשתמש ברהיטים שונים מלבד המיטה על מנת לחקור אפשרויות חדשות. ישנם אפילו רהיטים ואביזרים שתוכננו במיוחד על מנת לאפשר לכם לנסות תנוחות שונות. 
  5. לוו את יחסי המין במוזיקהמוזיקה נעימה מוסיפה לנו הרבה בחיים, אך משום מה כאשר אנו צוללים אל תוך מערכת היחסים אנו משאירים את המוזיקה לרדיו ברכב. הקפידו על האווירה ושלבו ביחסי המין שלכם מוזיקה רומנטית או מוזיקה ארוטית. בקלות תוכלו להכין פלייליסט אירוטי בספוטיפי או ביוטיוב. 

אולי גם תאהב